LKS Promna – Zwolenianka 1:1

Zwolenianka B1 – Chojniak Wieniawa B1 4:2

Zwolenianka – Zawisza Sienno 0:2

Mamy to! Pewne zwycięstwo z Akcją I Jastrzębia… (FOTO)

W sobotę 4 maja zawodnicy Zwolenianki Zwoleń w niezwykle ważnym spotkaniu ligowym przed własną publicznością zmierzyli się z graczami Akcji Jastrzębia. Od początku na murawie było widać dominację naszego zespołu, która potwierdziła się już w dziewiątej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Paweł Kopeć. Na kolejne trafienia biało – zielonych nie trzeba było długo czekać. W dwudziestej pierwszej i dwudziestej czwartej minucie gry do siatki trafiał kapitan drużyny Patryk Wójcik, który podtrzymał swoją dobrą strzelecką serię. Dwukrotnie pokonał bramkarza rywali także przed tygodniem w zremisowanym spotkaniu z Iskrą Gózd. Podobnie jak w pierwszej połowie w drugiej części rywalizacji nasi piłkarze szybko rozpoczęli strzelanie. W pięćdziesiątej trzeciej minucie drogę do bramki odnalazł Adrian Zdżalik, zaś trzy minuty później drugie trafienie na swoje konto zapisał grający trener naszego zespołu Paweł Kopeć. Do końca meczu padła jeszcze jedna bramka, którą po strzale z rzutu karnego zdobył zawodnik Akcji Jastrzębia Sebastian Wcibisz. Ostatecznie potyczka z Akcją Jastrzębia w ramach dwudziestej kolejki „PINEKS” Klasa A zakończyła się wysoką wygraną Zwolenianki (5-1). Mamy nadzieję, że to napędzi naszą ekipę do dalszych zwycięstw i skutecznej walki o upragniony awans. Po dwudziestu rozegranych seriach gier Zwolenianka zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli tracąc zaledwie dwa punkty do liderujących KRÓLEWSKICH Jedlnia. Za tydzień naszych zawodników czeka wyjazd do Chomentowa…

SKŁAD: Krawczyk, Gryczka, Grabowski, Kopeć, Rogala, Szczepański, Sztobryn, Trybała, Walaszczyk, Wójcik, Zdżalik. Ponadto grali: Cygan, Kwaśnik, Królicki, Magierek, Sowa.

GOLE: Patryk Wójcik x2, Paweł Kopeć x2, Adrian Zdżalik